2022 TV Haftası Logie Ödülleri: Tüm adaylar açıklandı


AVUSTRALYA TELEVİZYONUNDA EN POPÜLER KİŞİLİK İÇİN TV HAFTA GOLD LOGIE

Hamish Blake (LEGO Masters Avustralya)

Julia Morris (Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın!)

Karl Stefanovic (Bugün, 60 Dakika)

Melissa Leong (MasterChef Avustralya, Ünlü MasterChef Avustralya)

Ray Meagher (Evde ve Dışarıda)

Sonia Kruger (Ağabey, Holey Moley, Yıldızlarla Dans: All Stars, The Voice, The Voice Generations)

Tom Gleeson (Zor Sınav)

EN POPÜLER AKTÖR İÇİN TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE

Bernard Curry (Wentworth)

Guy Pearce (Jack İrlandalı)

Hugo Dokuma (Sev Beni)

Ray Meagher (Evde ve Dışarıda)

Rodger Korser (Doktor Doktor)

Stephen Peacocke (RFDS)

EN POPÜLER AKTRİS İÇİN TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE

Ada Nicodemou (Evde ve Dışarıda)

Anna Torv (Gazeteci)

Bojana Novakovic (Beni Sev)

Deborah Postacı (Tam Kontrol)

Kitty Flanagan (Fisk)

Sophie Dillman (Evde ve Dışarıda)

EN POPÜLER SUNUCUYA BERT NEWTON ÖDÜLÜ

Carrie Bickmore (Proje)

Hamish Blake (LEGO Masters Avustralya)

Leigh Satış (7:30)

Melissa Leong (MasterChef Avustralya, Ünlü MasterChef Avustralya)

Sonia Kruger (Ağabey, Holey Moley, Yıldızlarla Dans: All Stars, The Voice, The Voice Generations)

Tom Gleeson (Zor Sınav)

EN POPÜLER YENİ YETENEK İÇİN GRAHAM KENNEDY ÖDÜLÜ

Alessandra Rampolla (İlk Görüşte Evli)

Carlos Sanson Jr (Çarpma)

Matt Evans (Evde ve Dışarıda)

Melanie Bracewell (Ucuz Koltuklar)

Tony Armstrong (Haber Kahvaltısı)

Will Lodder (Beni Sev)

EN POPÜLER DRAMA PROGRAMI

Doktor Doktor, 9Ağ

Evden Uzakta (Yedi Ağ)

Beni Sev (BINGE ve FOXTEL)

RFDS (Yedi Ağ)

Haber Okuyucusu (ABC)

Toplam Kontrol (ABC)

EN POPÜLER EĞLENCE PROGRAMI

Anh’ın Şöhret Fırçası (ABC)

Gogglebox Avustralya (FOXTEL)

Zor Sınav (ABC)

Lego Masters Avustralya (9Ağ)

Maskeli Şarkıcı Avustralya (Ağ 10)

The Voice Australia (Yedi Ağ)

EN POPÜLER PANEL VEYA GÜNCEL İŞLER PROGRAMI

7.30 (ABC)

Avustralya Öyküsü (ABC)

Güncel Bir Olay (9Ağ)

Dört Köşe (ABC)

Ön Çubuk (Yedi Ağ)

Proje (Ağ 10)

EN POPÜLER KOMEDİ PROGRAMI

ağızda kalan tat (ABC)

Fisk (ABC)

Dikkate alıyor musun? (Ağ 10)

Shaun Micallef’in Deli Cehennem (ABC)

Andy Lee ile Yüz (9 Ağ)

Ucuz Koltuklar (Ağ 10)

EN POPÜLER GERÇEKLİK PROGRAMI

Blok: Hayranlara Karşı Favoriler (9Ağ)

Ünlü Çırak Avustralya (9Ağ)

Ben Bir Ünlüyüm…Beni Buradan Çıkarın (Ağ 10)

İlk Görüşte Evli (9Ağ)

MasterChef Avustralya (Ağ 10)

SAS Avustralya (Yedi Ağ)

EN POPÜLER YAŞAM TARZI PROGRAMI

Daha İyi Evler ve Bahçeler (Yedi Ağ)

Bondi Kurtarma (Ağ 10)

Avustralya’da Bahçecilik (ABC)

Sev ya da Listele Avustralya (FOXTEL)

Oturma Odası (Ağ 10)

Seyahat Rehberleri (9 Ağ)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – ULUSLARARASI BİR PROGRAMDA EN POPÜLER AVUSTRALYA AKTÖR VEYA OYUNCU

Angourie Pirinç (Easttown Kısrağı)

Jacki Weaver (Sarı Taş)

Murray Bartlett (Beyaz Lotus)

Sarah Snook (Hata)

Troye Şivan (Üç Ay)

Yvonne Strahovski (Damızlık Kızların Öyküsü)

2022 EN ÜSTÜN ÖDÜLLER

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN OLAĞANÜSTÜ DRAMA SERİSİ

çarpma (Stan)

Beni Sev (BINGE ve FOXTEL)

RFDS (Yedi Ağ)

Haber Okuyucusu (ABC)

Wentworth – Son Cümle (FOXTEL)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN MÜKEMMEL MİNİ DİZİ VEYA TELEVİZYON

Yangınlar (ABC)

Yeni Altın Dağ (SBS)

Son (FOXTEL)

Turist (Stan)

Olağandışı Şüpheliler (SBS)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN ÖNEMLİ AKTÖR

Hugo Dokuma (Sev Beni)

Jamie Dornan (Turist)

Richard Roxburgh (Yangınlar)

Sam Reid (Gazeteci)

Scott Ryan (Bay Arada)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN ÖNEMLİ AKTÖR

Anna Torv (Gazeteci)

Claudia Karvan (Çarpma)

Deborah Postacı (Tam Kontrol)

Isla Fisher (Benim Gibi Kurt)

Miranda Otto (Yangınlar)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN ÜSTÜN DESTEKLEYEN AKTÖR

Colin Friels (Wakefield)

Damon Herriman (Turist)

Hugh Sheridan (Rafters’a Dönüş)

Matt Nable (Bay Arada)

William McInnes (Gazeteci)

TV HAFTA GÜMÜŞ LOGIE – EN ÖNEMLİ DESTEKÇİ AKTRİS

Heather Mitchell (Beni Sev)

Katrina Miloseviç (Wentworth -Son Cümle)

Mabel Li (Yeni Altın Dağ)

Noni Hazlehurst (Son)

Rachel Griffiths (Tam Kontrol)

EN ÜSTÜN EĞLENCE VEYA KOMEDİ PROGRAMI

Zor Sınav (ABC)

Lego Masters Avustralya (9Ağ)

Shaun Micallef’in Deli Cehennem (ABC)

Maskeli Şarkıcı Avustralya Avustralya (Ağ 10)

The Voice Australia (Yedi Ağ)

EN ÜSTÜN GERÇEKLİK PROGRAMI

Güzellik ve Geek (9Ağ)

Ünlü Çırak Avustralya (9Ağ)

Ben Bir Ünlüyüm…Beni Buradan Çıkarın! (Ağ 10)

MasterChef Avustralya (Ağ 10)

SAS Avustralya (Yedi Ağ)


Kaynak : https://247newsaroundtheworld.com/tvshowbiz/2022-tv-week-logie-awards-full-nominees-announced/

Yorum yapın